Send to Friends (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Close window
kn: ವಿಂಡೊವನ್ನು ಮುಚ್ಚು
