Send to Friends (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Your name
ku: ناوت

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Loading
ku: ئامادەکردن
