Send to Friends (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Send
lt: Siųsti

en: Other
lt: Kiti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Show
lt: Rodyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Loading
lt: Kraunama

en: Close window
lt: Uždaryti langą
