Send to Friends (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Comment
lv: Komentārs

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Show
lv: Rādīt

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Close window
lv: Aizvērt logu
