Send to Friends (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
