Send to Friends (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Send
mn: Илгээх

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд
