Send to Friends (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
