Send to Friends (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Your name
nl: Uw naam

en: Comment
nl: Reactie

en: Send
nl: Versturen

en: Other
nl: Andere

en: Link text
nl: Linktekst

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Show
nl: Weergeven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Animation
nl: Animatie

en: Loading
nl: Laden

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Slide down
nl: Omlaag schuiven
