Send to Friends (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Comment
oc: Comentari

en: Send
oc: Mandar

en: Other
oc: Autre

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Show
oc: Afichar

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra
