Send to Friends (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ
