Send to Friends (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Default
pt: Por defeito

en: Theme
pt: Tema

en: Your name
pt: O seu nome

en: Send
pt: Enviar

en: Other
pt: Outro

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Show
pt: Mostrar

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: Simple
pt: Simples

en: Animation
pt: Animação

en: Loading
pt: A carregar

en: Close window
pt: Fechar janela
