Send to Friends (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Comment
sk: Komentár

en: Send
sk: Odoslať

en: Other
sk: Ostatné

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Show
sk: Zobraziť

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Animation
sk: Animácia

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Close window
sk: Zatvoriť okno
