Send to Friends (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Comment
sl: Komentar

en: Send
sl: Pošlji

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Show
sl: Prikaži

en: Loading
sl: Nalagam
