Send to Friends (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Your name
ta: உங்களுடைய பெயர்

en: Comment
ta: குறிப்புரை
