Send to Friends (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Show
te: చూపించు
