Send to Friends (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Your name
th: ชื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Show
th: แสดง
