Send to Friends (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Send
ug: يوللاش

en: Other
ug: باشقا

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
