Send to Friends (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Comment
ur: تبصرہ
