Send to Friends (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Your name
ar: اسمك

en: Comment
ar: التعليق

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Show
ar: عرض

en: Loading
ar: جاري التحميل
