Send to Friends (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Default
ast: Predefiníu

en: Your name
ast: El to nome

en: Comment
ast: Comentariu

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: Show
ast: Amosar
