Send to Friends (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Your name
az: Adınız

en: Comment
az: Şərh

en: Other
az: Digər

en: Link text
az: Link mətni

en: Show
az: Göstər
