Send to Friends (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Your name
be: Вашае імя

en: Comment
be: Каментар

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Show
be: Паказаць

en: Loading
be: Загружаецца
