Send to Friends (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Your name
bg: Твоето име

en: Comment
bg: Коментар

en: Send
bg: Изпрати

en: Other
bg: Други

en: Show
bg: Покажи

en: Loading
bg: Зареждане
