Send to Friends (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Show
bo: སྟོན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ
