Send to Friends (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Comment
ca: Comentari

en: Send
ca: Enviar

en: Other
ca: Altres

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Show
ca: Mostra

en: Loading
ca: Carregant

en: Close window
ca: Tanca la finestra
