Send to Friends (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Comment
cs: Komentář

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Show
cs: Ukázat

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Loading
cs: Načítání

en: Close window
cs: Zavřít okno
