Send to Friends (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Your name
cy: Eich enw

en: Comment
cy: Sylw

en: Send
cy: Anfon

en: Other
cy: Arall
