Send to Friends (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Default
de: Standard

en: Your name
de: Ihr Name

en: Comment
de: Kommentar

en: Send
de: Senden

en: Other
de: Weitere

en: Link text
de: Link-Text

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Show
de: Anzeigen

en: Slow
de: Langsam

en: Fast
de: Schnell

en: Animation Speed
de: Animationsgeschwindigkeit

en: Fade in
de: Einblenden

en: Simple
de: Einfach

en: Loading
de: Laden

en: You need to discover this!
de: Entdecken Sie das!

en: Close window
de: Fenster schließen

en: Popup settings
de: Popup-Einstellungen

en: Thank you message
de: Danksagung

en: Slide down
de: Nach unten gleiten

en: Thank you.
de: Vielen Dank!

en: JS
de: JavaScript
