Send to Friends (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Show
dz: སྟོན།
