Send to Friends (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Send
el: Αποστολή

en: Other
el: Άλλο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Simple
el: Απλό

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου
