Send to Friends (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Yes
es: Sí

en: Default
es: Por defecto

en: Theme
es: Tema

en: Your name
es: Su nombre

en: Comment
es: Comentario

en: Send
es: Enviar

en: Other
es: Otro(s)

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: Show
es: Mostrar

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: Animation Speed
es: Velocidad de animación

en: Fade in
es: Desvanecer

en: Animation
es: Animación

en: Loading
es: Cargando

en: Close window
es: Cerrar ventana
