Send to Friends (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Comment
et: Kommentaar

en: Send
et: Saada

en: Other
et: Muu

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Show
et: Näita

en: Simple
et: Lihtne

en: Loading
et: Laadimine

en: Close window
et: Sulge aken
