Send to Friends (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: Your name
fa: نام شما

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Send
fa: ارسال

en: Other
fa: ساير

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Show
fa: نمایش

en: Simple
fa: ساده

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Close window
fa: بستن پنجره
