Send to Friends (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: Your name
fil: Ang iyong pangalan

en: Comment
fil: Puna
