Send to Friends (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Your name
gl: O seu nome

en: Comment
gl: Comentario

en: Send
gl: Enviar

en: Other
gl: Outro

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Show
gl: Amosar

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Animation
gl: Animación

en: Loading
gl: Cargando
