Send to Friends (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Your name
he: שם

en: Comment
he: תגובה

en: Send
he: שלח

en: Other
he: אחר

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Show
he: הצג

en: Simple
he: פשוט

en: Loading
he: בטעינה

en: Close window
he: סגירת חלון
