Send to Friends (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Show
hi: दिखाये

en: Loading
hi: लोड हो रहा है
