Send to Friends (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Your name
hu: Saját név

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Fade in
hu: Felsejlés

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Animation
hu: Animáció

en: Loading
hu: Betöltés

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Popup settings
hu: Felugró ablak beállítások
