Send to Friends (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Your name
id: Nama anda

en: Comment
id: Komentar

en: Send
id: Kirim

en: Other
id: Lainnya

en: Link text
id: Teks tautan

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Show
id: Tampilkan

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Animation Speed
id: Kecepatan animasi

en: Loading
id: Memuat

en: Close window
id: Tutup jendela
