Send to Friends (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Other
ka: სხვა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Loading
ka: იტვირთება
