Send to Friends (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Default
kk: Стандартты

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Comment
kk: Пікір

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа
