Send to Friends (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Loading
km: ផ្ទុក
