Send to Friends (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Comment
mg: Heviteny
