Send to Friends (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Send
mr: पाठवा
