Send to Friends (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Other
my: အခြား

en: Show
my: ပြပါ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
