Send to Friends (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Default
nn: Standard

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Comment
nn: Kommentar

en: Other
nn: Andre
