Send to Friends (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Comment
pl: Komentarz

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Show
pl: Pokaż

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Fade in
pl: Zanikanie

en: Simple
pl: Prosto

en: Animation
pl: Animacja

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Thank you message
pl: Wiadomość z podziękowaniem

en: Slide down
pl: Przesuń w dół

en: Window width
pl: Szerokość okna

en: Thank you.
pl: Dziękujemy.
