Send to Friends (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Comment
ps: تبصره

en: Other
ps: نور

en: Show
ps: ښوول
