Send to Friends (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Comment
ro: Comentariu

en: Send
ro: Trimite

en: Other
ro: Altele

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Show
ro: Arată

en: Loading
ro: Se încarcă
