Send to Friends (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme
ru: Тема

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Comment
ru: Комментарий

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: Show
ru: Показать

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Fade in
ru: Проявление

en: Simple
ru: Простой

en: Animation
ru: Анимация

en: Loading
ru: Загрузка

en: Close window
ru: Закрыть окно

en: Popup settings
ru: Настройки всплывающего окна

en: Slide down
ru: Скольжение вниз

en: Thank you.
ru: Спасибо.
